Jesteś właścicielem apteki?

Pozwól pacjentom znaleźć konkretny preparat w Twojej aptece. Załóż konto już dziś i uzupełnij bazę swoich punktów aptek w całej Polsce.

Jesteś producentem leków lub właścicielem apteki?

Chcesz publikować swoją ofertę na medlista.pl lub nawiązać współpracę? Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy indywidualną ofertę.

Imię i nazwisko
Nazwa producenta / apteki
Telefon
Adres e-mail

Dlaczego warto?

  • Pełny dostęp do bazy Twoich leków

    Opinie pacjentów to najlepsza reklama, ponieważ Pacjenci rzetelnie i odpowiedzialnie rekomendują lub negatywnie oceniają konkretne leki i produkty medyczne. Zadbaj o to, by w bazie znalazły się również wszystkie Twoje leki i aktualne informacje o nich.
  • Otwarty dostęp do opinii użytkowników

    Podejmując z nami współpracę, będziesz miał również dostęp do opinii o Twoich produktach, a także możliwość reagowania na nie i udzielania odpowiedzi w roli autoryzowanego przedstawiciela producenta.
  • Twoje własne miejsce na liście aptek

    Medlista.pl to centrum opinii o lekach i nowoczesna wyszukiwarka, ale także ułatwienie dostępu pacjentom do aptek, w których mogą zakupić dany lek. Jeśli jesteś właścicielem apteki, umożliwimy Ci dodanie bazy Twoich punktów wraz z produktami, które oferujesz.
  • To tylko przykładowe formy współpracy, jesteśmy otwarci na indywidualne rozwiązania i Twoje pomysły. Nie zwlekaj, zostaw nam swoje dane, a na pewno skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły.